Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Polska jakość, którą wybiera cała Europa

Dostarczamy wysokiej jakości meble gastronomiczne i wyroby ze stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej dla firm z branży spożywczej.


Więcej niż standardowe wyroby

Jesteśmy rodzinną firmą z priorytetem jakości i innowacyjnością rozwiązań. Powstaliśmy w 1967 roku, a od 2000 roku pod marką SOMET wyposażamy masarnie, ubojnie i piekarnie na terenie całej Europy w asortyment niezbędny do sprawnej produkcji artykułów spożywczych - między innymi wózki transportowe do wędlin, stoły, regały, wózki wędzarnicze czy zlewozmywaki. Pomagamy także dbać o higienę i bezpieczeństwo pracy, oferując zakładom przetwórstwa produkty ułatwiające utrzymanie czystości: dozowniki, myjki czy sterylizatory.

Poza wyrobami standardowymi, wykonujemy również konstrukcje ze stali nierdzewnej na indywidualne zamówienia według projektów własnych lub powierzonych.


Bogactwo doświadczeń, innowacyjność rozwiązań

Wszystkie wyroby powstają w nowoczesnym, stale rozwijanym parku maszynowym, gdzie dbamy o jakość i bezpieczeństwo na każdym etapie produkcji. Dzięki wyposażeniu w wykrawarkę TRUPF, maszyny CNC i automaty spawalnicze możemy realizować zamówienia o niestandardowych wymiarach i kształtach, dostosowując się do indywidualnych wymagań klientów.

Do sprzedaży trafiają tylko przetestowane, wysokiej klasy produkty, które łączą funkcjonalność i estetykę. W rezultacie zyskujesz pewność, że otrzymasz niezawodny, trwały sprzęt, z którego będziesz korzystać przez lata.

Poznaj nasze atuty

Co nas wyróżnia?

Zaangażowany zespół

Czyli fachowcy, którym rzeczywiście zależy na satysfakcji klienta. Zawsze możesz do nas zadzwonić i zapytać o dostępne rozwiązania, a nasi pracownicy chętnie i rzetelnie doradzą korzystne dla Ciebie rozwiązania.

Kompleksowość usług

Przejmujemy wszystkie obowiązki związane z zamówieniem: od doradztwa właściwych rozwiązań, przez produkcję, aż po dostawę i montaż. Ty dzwonisz, a my zajmujemy się resztą, oszczędzając Twój czas i energię.

Partnerskie relacje

Lubimy odwdzięczać się za zaufanie, dlatego stałym klientom oferujemy korzystne rabaty. Dla nas współpraca to partnerska i długofalowa relacja z korzyścią dla obu stron. Przekonaj się, że warto ją z nami nawiązać!

Ścisła specjalizacja i
doświadczenie

Od ponad 50 lat współpracujemy z firmami z branży przemysłu spożywczego, dlatego dobrze znamy i rozumiemy ich oczekiwania. Stale rozszerzamy i uzupełniamy ofertę, by jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby naszych klientów.

Szeroka i
spersonalizowana oferta

Znajdziesz u nas nie tylko szeroką, stałą ofertę standardowych wyrobów. Możesz także złożyć spersonalizowane zamówienie na konstrukcje ze stali nierdzewnej, takie jak barierki, poręcze czy zlewozmywaki.

Międzynarodowe standardy

Współpracujemy z firmami z całej Europy, zachowując światowe standardy nowoczesnej produkcji. Korzystamy z efektywnych rozwiązań i wysokiej jakości sprzętu oraz materiałów, dzięki czemu nasze wyroby są jednymi z najchętniej kupowanych w branży.

Zaufały nam przedsiębiorstwa nie tylko z Polski, ale też z całej Europy: Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwecji czy Szwajcarii. Dołącz do nich!

Sprawdź naszą ofertę

Zobacz, co o współpracy z nami mówią klienci