Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Kontakt

Siedziba firmy

P. P. SOMET Sp. J., J. P. M. Sobkowiak
Sułów, ul. Żmigrodzka 11B,
56-300 Milicz
tel. +48 71 38 47 503/5
kom. +48 537 320 322
tel./fax +48 71 38 42 381
NIP: 916-12-69-692

Sekretariat

Ewa Dyba
sekretariat
e-mail: sekretariat@somet.com.pl
tel.+48 71 38 47 503/5

Dział handlowy

Tomasz Nakonieczny
kierownik ds. handlu
e-mail: nakonieczny.t@somet.com.pl
kom. +48 606 373 751

Artur Gawron
sales manager
e-mail: gawron.a@somet.com.pl
kom. +48 664 431 174

Paweł Fijał
kierownik ds. handlu i rozwoju
e-mail: fijal.p@somet.com.pl
kom. +48 570 088 097

Dział zaopatrzenia

Krzysztof Brzuszek
kierownik ds. zaopatrzenia
e-mail: brzuszek.k@somet.com.pl
kom. +48 602 596 390

Dział konstrukcji

Piotr Walniczek
konstruktor
e-mail: walniczek.p@somet.com.pl
tel. +48 570 022 015

Antoni Kwiecień
konstruktor
e-mail: kwiecien.a@somet.com.pl
tel.+48 71 38 47 503/5

Przemysław Macherzyński
konstruktor
e-mail: macherzynski.p@somet.com.pl
tel.+48 608 690 687

Księgowość, kadry i płace

Magdalena Pienio
dział księgowy
e-mail: pienio.m@somet.com.pl
tel.+48 71 38 47 503/5

Marta Górnicka – Dyba
specjalista ds. kadr i płac
e-mail: gornicka.m@somet.com.pl
tel.+48 71 38 47 503/5

NAPISZ DO NAS