Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Myjka do fartuchów

Higiena
 

Umożliwia mycie fartuchów za pomocą szczotek.

Opis produktu :
  • wykonany ze stali nierdzewnej AISI 304
  • stabilna, spawana konstrukcja
  • powierzchnia szlifowana
  • regulowane stopki

Na życzenie klienta możliwa jest produkcja myjki o niestandardowych wymiarach.

Wszystkie oferowane przez nas meble ze stali nierdzewnej są konstrukcją spawaną, zgrzewaną lub skręcaną odpowiednio dla wymagań konstrukcyjnych danego wyrobu

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna w zakładach produkcyjnych, przetwórczych i lokalach gastronomicznych jest czystość odzieży roboczej. Dlatego mamy do zaoferowania Państwu proste w obsłudze myjki do fartuchów.

Zalety stosowania myjki do fartuchów

Myjki do fartuchów charakteryzują się dużą wytrzymałością i prostą budową. Składają się ze ścianki ze stali nierdzewnej, która służy do rozwieszania odzieży. Obok zamontowane są węże i szczotki, które podłącza się do źródła wody. W części dolnej umieszczony jest kanał, który odprowadza zabrudzenia oraz pozwala utrzymać wysoki standard higieniczny.

Rozmiary myjki do fartuchów uzależnione są od potrzeb klienta. Dzięki ergonomicznemu kształtowi łatwo wkomponować je w przestrzeń pracowniczą. Natomiast regulowane stopki pozwalają dobrać wysokość myjki do wzrostu użytkowników. Wykorzystanie szczotek znacznie przyśpiesza pozbywanie się uciążliwych zabrudzeń, natomiast regulacja ciśnienia wody pozwala obniżyć koszty eksploatacji.

Nasze myjki do fartuchów dostosowane są również do mycia z użyciem detergentów. Dlatego są w pełni uniwersalne i świetnie sprawdzają się w różnych branżach.

Oferujemy również zaprojektowanie i wykonanie myjek do fartuchów o niestandardowych wymiarach.

,